Tickets Menu ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ NATIONAL THEATER OF GREECE

Ανακοίνωση Προγράμματος Εισαγωγικών Εξετάσεων 2017-2018 (Λίστα Υποψηφίων και Ημερομηνίες)

Σχετικά με την προσέλευση των υποψηφίων στο 1ο γύρο των εισαγωγικών εξετάσεων στη Σχολή του Εθνικού Θεάτρου θα πρέπει να γνωρίζετε ότι:

  • Ως εναρκτήρια ημέρα εξετάσεων ορίζεται η Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2017, στη Δραματική Σχολή του Εθνικού Θεάτρου, Πειραιώς 35-ΟΜΟΝΟΙΑ.
  • Στην εξέταση θα ζητηθεί, ό,τι έχει ήδη ανακοινωθεί.
  • Οι ώρες προσέλευσης είναι αναλυτικά στις αλφαβητικές λίστες.
  • Στη Δραματική Σχολή προσέρχονται μόνον οι υποψήφιοι με άνετα ρούχα και έχοντας μαζί τους ένα μπουκάλι με νερό.

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

 

Η Διευθύντρια της Δραματικής Σχολής

Έλσα Ανδριανού

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Αβδελοπούλου Ιωάννα του Χρήστου
11:30: Αγαπίου Νέδη του Σωτηρίου
11:30: Αγγελάκη Αγγελική του Παναγιώτη
11:30: Αγγελή Τζοάνα του Βαγγέλη
11:30: Αγγελοπούλου Ειρήνη του Στυλιανού
11:30: Αγγελοπούλου Ελευθερία του Γεωργίου
12:30: Αγγελούδη Βασιλική του Γαβριήλ
12:30: Αδρασκέλα Καλλιόπη του Νικολάου
12:30: Αθανασιάδη Ευανθία του Ιωάννη
12:30: Ακαμωτάκη Ραφαέλα του Νικολάου
12:30: Αλεξανδρίδου Γεωργία του Βλαδίμηρου
13:30: Αλπανίδου Ελωρίς του Ευαγγέλου
13:30: Άμσελεμ-Τσούμπου Μύριαμ-Αφροδίτη του Μοσέ
13:30: Ανανιάδη Αικατερίνη του Σπυρίδωνος
13:30: Αναστούλη Ναταλία του Θεοδώρου
15:30: Ανδρεάδη Πελαγία του Αθανασίου
15:30: Ανδριά Νεκταρία του Ευαγγέλου
15:30: Ανδριανού Αικατερίνη του Ηλία
15:30: Ανδριολάτου Κλεάνθη του Διονυσίου
16:30: Ανιτσάκη Ιωάννα του Χαράλαμπου
16:30: Ανταμπούφη-Δούμου Καλλιόπη του Νικολάου
16:30: Αποστολοπούλου-Μανιάτη Ευγενία του Περικλή
16:30: Αργυράκη Τατιανή-Σουλτάνα του Γεωργίου
16:30: Αργυριάδη-Ζαφρανίδου Αλίκη του Νικολάου
17:30: Ασπρομάλλη Ευδοκία του Παναγιώτη
17:30: Ασπρου Λυδία του Ιωάννη
17:30: Ατσαλάκη Συμέλα του Γεωργίου
17:30: Ατταλιώτη Σοφία-Μαρία του Ευαγγέλου
17:30: Αχλατζή Ελένη του Κωνσταντίνου
17:30: Αχνιώτου Αλίκη του Στέλιου

Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Βάλβη Στυλιανή του Μάρκου
11:30: Βαλιάνου Αδαμαντία-Γλυκερία του Αθανασίου
11:30: Βαρβέρη Γεωργία του Αλεξάνδρου
11:30: Βασιλειάδου Νοεμή του Βασιλείου
11:30: Βελισσάρη Μελπομένη του Σάββα
12:30: Βερέμη Αργυρώ-Ελένη του Γεωργίου
12:30: Βέρρα Ευαγγελία του Παναγιώτη
12:30: Βλάχου Κωνσταντίνα του Γεωργίου
12:30: Βλάχου Μαριεντίνα-Διαμαντίνα του Κωνσταντίνου
13:30: Βοσταντζόγλου Μαρία-Θαλασσινή του Ιωάννη
13:30: Βουλουτάκη Χρυσούλα του Χρήστου
13:30: Βούτση Ελένη του Κωνσταντίνου
14:30: Βυζαρέλη Μαρία του Ιωάννη
14:30: Βώττη Ναταλία του Θεοδώρου
14:30: Γαϊτάνου Δανάη του Ιωάννη
15:30: Γαλάνη Ελένη του Αθανασίου
15:30: Γαλανοπούλου Βιολέττα του Γεωργίου
15:30: Γαργαροπούλου Μαρία του Αναστασίου
15:30: Γάτου Άννα-Μαρία του Δημητρίου
15:30: Γεραλή Μαρία-Ελένη του Αναστασίου
16:30: Γεωρβασάκη-Ηλιοπούλου Νικίτα του Χαρίδημου
16:30: Γεωργάκα Μαρία του Κωνσταντίνου
16:30: Γεωργιάδη Θεοδώρα του Ανδρέα
16:30: Γεωργίλη Ευγενία του Σπυρίδωνος
16:30: Γεωργίου Θεοδώρα του Ανδρέα
17:30: Γεωργοσοπούλου Ναταλία του Γεωργίου
17:30: Γιακεζόγλου Αθηνά του Σάββα
17:30: Γιαλαμά Φιόνα του Θεοδώρου
17:30: Γιαννάκη Σουσσάνα του Αθανασίου
17:30: Γιαννακιτσίδου Ελισάβετ του Βασιλείου

Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Γιαννιώτη Μαρία του Φιλίππου
11:30: Γιαννοπούλου Αγάπη-Παρασκευή του Αθανασίου
11:30: Γιάννου Χριστίνα-Ελένη του Γεωργίου
11:30: Γκανάσου Δέσποινα-Δανάη του Αθανασίου
11:30: Γκανιάτσα Φωτεινή του Αλεξάνδρου
12:30: Γκέκα-Κοντζαμάνη Χριστίνα του Νικολάου
12:30: Γκιζώρη Σταυριανή του Αλέξανδρου
12:30: Γκιοντσάρη Πάολα του Παύλη
12:30: Γκιουλεμέ Ξένια-Μαρία του Θεοδώρου
12:30: Γολικίδη Χριστίνα-Άννα του Λάζαρου
13:30: Γρηγοριάδη Μαρίνα του Αλεξάνδρου
13:30: Δαλακλή Βασιλική Κρίνα του Γεωργίου
13:30: Δάμαϊ Σωτήρα του Μάξι
13:30: Δαναδάκη Ευαγγελία του Αθανασίου
13:30: Δανέζη Μαρίνα-Νιόβη του Εμμανουήλ
15:30: Δασκαλάκη Μαρία του Κωνσταντίνου
15:30: Δεμέστιχα Αναστασία του Δημητρίου
15:30: Δένδη Ειρήνη του Ιωάννη
15:30: Δημακοπούλου Αγγελική του Παναγιώτη
15:30: Δημητρακοπούλου Αικατερίνη του Σταύρου
16:30: Δημητροπούλου Ελένη του Χρήστου
16:30: Δημητροπούλου Κατερίνα του Βασιλείου
16:30: Δημοπούλου Δανάη του Αθανασίου
16:30: Διάκου Γεωργία του Νικολάου
16:30: Διαμάντη Κλέα
17:30: Διαμαντοπούλου Βασιλική του Αλεξάνδρου
17:30: Διώχνου Σοφία-Πηνελόπη του Αντωνίου
17:30: Ευαγγέλου Θεοπούλα του Σταύρου
17:30: Ευθυμίου Ιωάννα του Χρήστου
17:30: Ευθυμίου Κωνσταντίνα του Αθανασίου

Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Ζαβερδινου Ελένη του Αριστείδη
11:30: Ζάκκα Αικατερίνα-Πελαγία του Ηρακλή
11:30: Ζαλώνη Μαρία του Πολύκαρπου
11:30: Ζαρρή Έλσα του Γεωργίου
11:30: Ζαχαριάδου Ανδριάννα του Ανδρέα
12:30: Ζενέλι Κλεαντίσα του Λαρτσίμ
12:30: Ζησοπούλου Βασιλική-Αναστασία του Παναγιώτη
12:30: Ζουρμπάνου Δροσούλα-Άννα του Ζαφειρίου
12:30: Ζυγομαλά Αριάδνη του Χρήστου
12:30: Ηλία Ελένη-Μαρία του Αναστασίου
13:30: Ηρειώτου Ελευθερία του Νικολάου
13:30: Θαμνοπούλου Νικολέττα του Ιωάννη
13:30: Θανασούλα Χριστίνα του Βασιλείου
13:30: Θεοδωράκη Αργυρώ-Χριστίνα του Σταύρου
13:30: Θεοδωράκη Νικολέττα του Εμμανουήλ
15:30: Θεοδωρέλου Γεωργία του Χρίστου
15:30: Θέου Μαρία του Δημητρίου
15:30: Θεοχάρη Έλσα του Στεφάνου
15:30: Ιθακησίου Αναστασία του Διονυσίου
15:30: Ιωακειμίδου Νίκη του Ευαγγέλου
16:30: Ιωάννου Μαρία του Ιωάννη
16:30: Κάβουρα Νικολέττα-Μαριέτα του Γεωργίου
16:30: Καζάκη Νικολίτσα του Λεωνίδα
16:30: Κακοσαίου Ασημίνα του Νικολάου
17:30: Καλαμίδα Σταυρούλα του Νικολάου
17:30: Καλλιτσάντση Ιωάννα του Ιωάννη
17:30: Κάλτσου Τριανταφυλλιά του Χρήστου
17:30: Καμπανέλλη Κατερίνα του Γιάννη
17:30: Καμπίτση Εμμανουέλα του Χαράλαμπου

Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Καντεμνίδη Ναταλία του Αναστασίου
11:30: Καπασκέλη Καλλιρόη του Αποστόλου
11:30: Καποδίστρια Ιωάννα του Κωνσταντίνου
11:30: Καπορρίμο Φραντζέσκα-Διονυσία του Φραγκίσκου
11:30: Καραβάτου Μαγδαληνή του Κωνσταντίνου
12:30: Καραγιάννη Δήμητρα του Δημητρίου
12:30: Καραγιάννη Μελπομένη του Γεωργίου
12:30: Καραγιαννίδου Μαρία του Ιωάννη
12:30: Καραγιώργου Δήμητρα του Δημητρίου
12:30: Καραθανάση Ερατώ του Παρασκευά
13:30: Καραλίδου Σταυρούλα του Νικολάου
13:30: Καραμουσλή Παρασκευή του Αθανασίου
13:30: Καράμπαμπα-Αποστόλου Μελίνα-Σοφία του Γεωργίου
13:30: Καραμπίνα Μαρία του Νικολάου
15:30: Καρανδινάκη Χριστίνα του Κωνσταντίνου
15:30: Καράπτη Στυλιανή του Σταματίου
15:30: Καρυδιά Πετρούλα του Μιχαήλ
15:30: Κασιμάτη Ισαβέλλα του Βασιλείου
15:30: Καστανιά Μυρτώ του Νικολάου
16:30: Κατέχη Ελένη του Χρήστου
16:30: Κατσαρού Αφροδίτη του Ιωάννη
16:30: Κατσικαντάμη Ζαχαρούλα του Χαράλαμπου
16:30: Κατσίρου Στυλιανή του Νικολάου
16:30: Κατσούγκρη Αδαμαντία του Ελευθερίου
17:30: Κέντογλου Σουμέλα του Βασιλείου
17:30: Κεφαλά Αιμιλία του Βασιλείου
17:30: Κεφαλογιάννη Χριστίνα του Εμμανουήλ
17:30: Κιουμουρτζή Κλειώ του Γεωργίου
17:30: Κίτη Πετρίνα του Ιωάννη

Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Κιτμιρίδου Σοφία του Ηρακλή
11:30: Κλεοβούλου Όλγα του Χριστάκη
11:30: Κοκκινίδου Μαρία του Αβραάμ
11:30: Κοκκίνου Γεωργία του Νικολάου
11:30: Κόκλα Δέσποινα του Ιωάννη
12:30: Κολλίντζα Πηνελόπη του Παναγιώτη
12:30: Κολοκυθά Μαρία του Γεωργίου
12:30: Κόμινου Αμαλία του Σπυρίδωνος
12:30: Κοντογούρη Αικατερίνη του Κωνσταντίνου
12:30: Κοντοχρήστου Αθηνά του Ευαγγέλου
13:30: Κόπακα Άννα του Ιωσήφ
13:30: Κοριαλού Ναυσικά του Ιωάννη
13:30: Κοσμίδου Γεωργία του Θεόδωρου
13:30: Κούλη Βασιλική του Ιωάννη
13:30: Κουμαριώτη Γαβριέλα-Χρυσάνθη του Γεωργίου
15:30: Κουππή Χριστίνα του Ανδρέα
15:30: Κούρου Λυδία του Παναγιώτη
15:30: Κούρου Χρυσάνθη-Μαρία του Ευαγγέλου
15:30: Κουρουπάκη Σώζουσα του Γεωργίου
15:30: Κουτσιούρη Ιωάννα του Αθανασίου
16:30: Κουτσοχιώνη Μαρία-Αθηνά του Κωνσταντίνου
16:30: Κρόγκου Αναστασία του Πέτρου
16:30: Κυπραίου Αικατερίνη-Γεωργία του Σταύρου
16:30: Κυρώζη Μαρία του Ευαγγέλου
16:30: Κωνσταντινίδου Νίκη του Κωνσταντίνου
17:30: Κωνσταντίνου Άννα-Μαρία του Γεωργίου
17:30: Κωνσταντίνου Ιωάννα του Τραϊανού
17:30: Κωνσταντίνου Μαρία του Αυγουστίνου
17:30: Κωστελίδου Φανή του Σταύρου

Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Λάβδα Δέσποινα του Βασιλείου
11:30: Λαγγίδου Χρυσή-Μαρία του Σταύρου
11:30: Λαγωνικάκου Γεωργία-Μαρία του Σταύρου
11:30: Λαδικού Εμέλια-Στράτη του Νικολάου
11:30: Λαζαρή Λαμπρινή του Στυλιανού
12:30: Λαμπάρα Βιολέτα του Δημητρίου
12:30: Λαμπρινάκου Πετρούλα-Θεοδώρα του Νικολάου
12:30: Λασηθιωτάκη Αικατερίνη του Μιχαήλ
12:30: Λασκαρίδου Κλεοπάτρα του Κρέοντος
12:30: Λαφαζάνη Ειρήνη του Παναγιώτη
13:30: Λεβέτσιου Ελευθερία του Ευαγγέλου
13:30: Λεγάκη Κυριακή του Ιωάννη
13:30: Λελόβα Μυρτώ-Κασσιανή του Χρήστου
13:30: Λεοντή Αγγελίνα του Νικολάου
13:30: Λεπτοκαροπούλου Άρτεμις του Σπυρίδωνος
15:30: Λεωτσάκου Σταυρούλα του Γεωργίου
15:30: Λιθαδιώτη Παναγιώτα του Σπυρίδωνος
15:30: Λόη Δήμητρα του Στεφάνου
15:30: Λοίζου Σοφία του Σωτήρη
15:30: Λούβαρη-Αμπιγαδόρ Άννα-Λούνα του Βασιλείου
16:30: Λουκά Βενετία του Ιωάννη
16:30: Λουπασάκη Ελευθερία του Ευτυχίου
16:30: Λυκούδη Ελένη-Μελένια του Γερασίμου
16:30: Λύτρα Χριστίνα του Κωνσταντίνου
16:30: Μαγετου Μαρία-Χριστίνα του Κωνσταντίνου
17:30: Μάζη Δήμητρα του Σπυρίδωνος
17:30: Μαθιουλάκη Δανάη-Αναστασία του Σταύρου
17:30: Μαϊδάνογλου Βασιλική του Αντωνίου
17:30: Μακρή-Βαρβούζου Αντιγόνη του Νικολάου

Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Μακρυγιάννη Αγγελική του Χρήστου
11:30: Μακρυνάκη Φωτεινή του Ιωσήφ
11:30: Μαμαλάκη Μαρία-Δανάη του Κωνσταντίνου
11:30: Μάμαλη-Οικονόμου Κωνσταντίνα-Πωλίνα-ηλέκτρα του Αχαλλέα
11:30: Μαμμάση Σοφία του Βασιλείου
12:30: Μαμνιόγλους Σαββίνα του Γεωργίου
12:30: Μανιατέα Κωνσταντίνα του Πέτρου
12:30: Μανούσου-Αλεξίου Λήδα-Σπυριδούλα του Χρήστου
12:30: Μαραγκάκη Μαρία του Γεωργίου
12:30: Μαργαριτίδου Μαρία του Κωνσταντίνου
13:30: Μαρκοπούλου-Καϊλίδη Κυριακή του Σταύρου
13:30: Μάρτζιου Μαρία του Αθανασίου
13:30: Μαρτίου Σοφία του Δημητρίου
13:30: Μαυράκη Βαρβάρα του Δημητρίου
13:30: Μαυροπούλου Μαρία του Αθανασίου
15:30: Μαυροπούλου Μαρία-Αγάπη του Γεωργίου
15:30: Μαύρου Άννα-Μαρία του Νικολάου
15:30: Μελαχροινού Ευτυχία-Ελένη του Γεωργίου
15:30: Μελισσινού Ιφιγένεια-Σοφία-Χαρίκλεια του Γεωργίου
15:30: Μεντεσίδου Ζωγραφιά του Θεοφίλου
16:30: Μεσιμερλή Δήμητρα του Ιακώβου
16:30: Μητρά Βασιλική του Γεωργίου
16:30: Μητροπούλου Ειρήνη του Θεμιστιοκλή
16:30: Μητροπούλου Λυγερή του Σπυρίδωνος
17:30: Μητροπούλου Σεμέλη-Μαρία του Ηρακλή
17:30: Μικέδη-Προδρόμου Δανάη του Μιχαήλ
17:30: Μιμιλίδη Ευδοκία του Ανέστη
17:30: Μιχαήλ Κρυστάλ του Κυριάκου
17:30: Μιχαηλίδη Ειρήνη του Μάριου

Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Μιχαηλίδου Ελένη του Κωνσταντίνου
11:30: Μοιραλιώτη Ιωάννα του Παναγιώτη
11:30: Μονέδα Ιωάννα του Ιωάννη
11:30: Μοσχολέα Δανάη του Γεωργίου
11:30: Μουζάκη Μαρία-Αικατερίνη του Νικολάου
12:30: Μούρτζη Καλυψώ-Δήμητρα του Παναγιώτη
12:30: Μουσιώνη Χρυσούλα του Στεφάνου
12:30: Μούσουρα Ιωάννα του Νικολάου
12:30: Μουσσά Ανθή του Παναγιώτη
12:30: Μουστρή Αγάπη του Κωνσταντίνου
13:30: Μπαζάνη Ειρήνη-Ελένη του Σεραφείμ
13:30: Μπαούση Αλεξάνδρα του Ιωάννη
13:30: Μπάρλα Μυρσίνη του Γεωργίου
13:30: Μπάρμπα Λαμπρινή του Θωμά
13:30: Μπατζέρη Χριστίνα-Πωλίνα του Δισέβο
15:30: Μπένου Νεφέλη του Αλέξιου
15:30: Μπερτοδούλου Αικατερίνη του Ευαγγέλου
15:30: Μπίκου Ελένη του Γεωργίου
15:30: Μπιμπλή Νικολαίς του Γεωργίου
15:30: Μπιτχαβά Ζωή του Βασιλείου
16:30: Μπογοσιάν Ανούς του Μιγκιρδίτς
16:30: Μπόη Μαρία-Ελένη του Χρήστου
16:30: Μπολλάτη Χρύσα του Μπαρδούλ
16:30: Μποτσάκη Ελισάβετ-Μαρία του Σωτηρίου
17:30: Μπουλαμάκη Παναγιωτίτσα-Χαρίκλεια του Γεωργίου
17:30: Μπουραντώνη Σοφία του Δημητρίου
17:30: Μπουρνιά Κωνσταντίνα του Νικολάου
17:30: Μπουτσίνη Μαρία-Μαργαρίτα του Εμμανουήλ

Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Μποφίλη Νεφέλη του Γεωργίου
11:30: Μυρωδιά Δήμητρα-Μελία του Αντωνίου
11:30: Νάτσιου Αριάδνη του Βαγγέλη
11:30: Νεκταρίου Αικατερίνη του Βασιλείου
11:30: Νιαροπέτρου Αναστασία του Κυριάκου
12:30: Νικητέα Δήμητρα του Γεωργίου
12:30: Νικητοπούλου Μαρίνα του Νικολάου
12:30: Νικολαίδου Ελισάβετ του Κωνσταντίνου
12:30: Νικολάου Αλεξάνδρα του Παρασκευά
13:30: Νικολάου Παρασκευή του Γεωργίου
13:30: Νικολάου Σταυρούλα του Δημητρίου
13:30: Νικολετάτου Ζωή του Ιωάννη
13:30: Νικολιδάκη Ελένη του Γεωργίου
13:30: Νιφόρα Ειρήνη-Ραφαέλα του Σωτηρίου
15:30: Νταβία Στέλλα-Μαρία του Αγγέλου
15:30: Ντάτσικα Θεοδώρα του Γεωργίου
15:30: Ντουλάκη Ειρήνη-Μαρία του Αναστασίου
15:30: Ξεφτέρη Ουρανία του Ευαγγέλου
16:30: Ξυγκόρου Ευγενία του Αναστασίου
16:30: Οικονομάκη Γρηγορία-Καλλιόπη του Νικήτα
16:30: Οικονόμου Εμμανουέλα του Νικολάου
16:30: Ομορεγκιέ Νεανθη δανάη του Λαμπερτ
16:30: Ονουφριάδου Δήμητρα του Μιλτιάδη
17:30: Ουρσουζίδου Χαρίκλεια του Γεωργίου
17:30: Παληοθόδωρου Χρυσούλα-Σήλια του Κωνστανατίνου
17:30: Παναγιωταρέα-Αγγελέτου Ερωφίλη του Θεοδώρου
17:30: Παναγιώτου Αφροδίτη-Ιωάννα του Παναγιώτη

Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Παναγοπούλου Μαρία του Ιωάννη
11:30: Πανδή Ιωαννέτα του Αυρηλίου
11:30: Πάντου Τριανταφυλλιά του Γεωργίου
11:30: Παντούλη Αικατερίνη του Χριστοφόρου
11:30: Παπαβασιλείου Σεμέλη του Ιωάννη
12:30: Παπαγεωργίου Μαρία του Αθανασίου
12:30: Παπαδάκη Μαρία του Μιχαήλ
12:30: Παπαδοπούλου Χριστίνα του Γεωργίου-Αγγέλου
12:30: Παπαζάχου Ελένη του Γεωργίου
13:30: Παπαζήκου Αθανασία του Νικολάου
13:30: Παπακυριακοπούλου Μιχαέλα του Δημητρίου
13:30: Παπακυριακού Κλαίρη-Ραφαέλλα του Μιχάλη
13:30: Παπακωνσταντίνου Δανάη του Ιωάννη
13:30: Παπαντίδου Σωτηρία του Ιορδάνη
13:30: Παπαντωνίου Κυβέλη του Χριστάκη
15:30: Παπαποστόλου Τερψιχόρη-Ιωάννα του Αθανασίου
15:30: Παπασταματίου Δανάη-Χρυσάνθη του Νικολάου
15:30: Παπαφακλή Μαρία του Γερασίμου
15:30: Παπουτσή Ιωάννα του Ηλία
15:30: Παππά Αλεξάνδρα του Χρήστου
16:30: Παππά Ιουλία του Απόστολου
16:30: Πασσά Μιχαέλα του Νικήτα
16:30: Πασχαλίδη Αμαλία του Ελευθερίου
16:30: Παυλίδη Δέσποινα του Θεοφάνη
17:30: Περίδη Σοφία του Ορφέα
17:30: Πετρίδη Μυρσίνη-Φιλοθέη του Παναγιώτη
17:30: Πετροπούλου Καλλιόπη του Σωτηρίου
17:30: Πιτσή Νεφέλη-Μαριάμ του Νικολάου

Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2017

11:30: Πολυδώρου Ελένη του Βασιλείου
11:30: Πολυζώνη Χριστίνα-Μελίνα του Βασιλείου
11:30: Πολυχρονάκη Ουρανία του Μιχαήλ
11:30: Πουζάνοβα Αλίνα του Αντρίς
11:30: Πούλου Ευαγγελία του Κωνσταντίνου
12:30: Πρατσινάκη Μυρτώ του Βασιλείου
12:30: Πρίμου Ραφαέλλα του Ευαγγέλου
12:30: Ραζή-Αλεξανδρατού Αργυρώ-Αγγελική του Σπυρίδωνος
12:30: Ραϊστέλλη Μαρία του Βασιλείου
13:30: Ραπτοπούλου Κωνσταντίνα του Βασιλείου
13:30: Ρέππα Εμμανουέλα του Χρήστου
13:30: Ροδοπούλου Χρυσάνθη του Κωνσταντίνου
13:30: Ροροπούλου Ανθή-Δήμητρα του Ανδρέα
13:30: Ρουσομάνη Νίκη του Αστερίου
15:30: Σαββίδη Φωτεινή του Ελευθερίου
15:30: Σαματίδου Στέλλα-Μαρία του Γεωργίου
15:30: Σαράντη Ελπινίκη του Κυριάκου
15:30: Σαρτέρη Βικτώρια-Μαρία του Δημητρίου-Ιωάννη
15:30: Σαχινιάν Ναρότ του Χαράϊερ
16:30: Σεβαστοπούλου Δανάη-Κωνσταντίνα του Βασιλείου
16:30: Σεγκάϊ Φατιέτα του Ταχίρ
16:30: Σέχη Όλγα του Πέτρου
16:30: Σιγαλού Ζωή του Γεωργίου
16:30: Σιδερή Αλεξάνδρα του Εμμανουήλ
17:30: Σίκλα Μαρίνα του Φιλίππου
17:30: Σίσκου Ιωάννα του Χρήστου
17:30: Σιώτου Μαρίνα-Μαρία του Κωνσταντίνου
17:30: Σκαλκώτου Πηνελόπη του Σταύρου
17:30: Σκαρώνη Μαρία-Ελένη του Ηλία

Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2017

11:30: Σκιαδά Βασιλική του Γεωργίου-Ιωάννη
11:30: Σκλαβούνου Παναγιώτα του Ιωάννη
11:30: Σκορδαρά Αφροδίτη του Νικολάου
11:30: Σόβολου Αφροδίτη του Γεωργίου
11:30: Σούλι Μέγκι του Ντριτάν
12:30: Σουλιώτη Γεωργία του Ιωάννη
12:30: Σουρμελάκη Ειρήνη-Αγάπη του Θωμά
12:30: Σοφαδίτη Γεωργία-Σταματίνα του Κωνσταντίνου
12:30: Σπανάκη Αθηνά του Ευαγγέλου
13:30: Σπαχαί Αιμιλία του Μαξίμ
13:30: Σπύρου Ελένη του Δημητρίου
13:30: Στάθη Ελένη του Μελέτιου
13:30: Σταμάτη Αγγελική-Παυλίνα του Νικολάου
13:30: Σταματοπούλου Δανάη-Κυριακή του Παναγιώτη
13:30: Σταμοπούλου Ευαγγελία του Παναγιώτη
15:30: Σταυριανού Μαρία-Πηνελόπη του Φωτίου
15:30: Σταυροπούλου Παναγιώτα-Βαλεντίνα του Γεωργίου
15:30: Σταύρου Ελένη του Σταύρου
15:30: Στεφανίδου Ευστρατία του Στεφάνου
15:30: Στυλιανίδη Μαρία του Ιωάννη
16:30: Στυλιανού Σοφία του Αριστοτέλη
16:30: Συμεωνίδου Άννα του Παντελεήμονος
16:30: Σωκαρά Κωνσταντίνα-Δήμητρα του Παναγιώτη
16:30: Σωτηριάδη Μαρία-Μιχαέλα του Ιωάννη
17:30: Σωτηρίου Αποστολία του Βασιλείου
17:30: Σωτηροπούλου Σοφία-Σαββίνα του Βασιλείου
17:30: Σωτηροπούλου Στεφανία του Ηλία
17:30: Ταγκαλίδη Αναστασία-Γεωργία του Ανθίμου

Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2017

11:30: Τασούλα Μαγδαληνή του Κωνσταντίνου
11:30: Τζαλαβρά Θεοφανώ του Χρήστου
11:30: Τζιγερτζή Ελένη-Μαρίνα του Αθανασίου
11:30: Τζίνη Ευαγγελία του Ανδρέα
11:30: Τζουάνη Βασιλική του Γεωργίου
12:30: Τοκαλάκη Μαρία του Γεωργίου
12:30: Τουμάση Αγάθη-Αναστασία του Χαράλαμπου
12:30: Τούμπουρου Ελένη-Ματθίλδη του Μιχαήλ
12:30: Τουρανάκου Αικατερίνη του Δημητρίου
13:30: Τουρή Βαλεριανή-Νταϊάνα του Γεωργίου
13:30: Τράκα Άλκηστις-Δήμητρα του Ανδρέα
13:30: Τραμπούλη Διονυσία του Εμμανουήλ
13:30: Τρέχα Στυλιανή του Μιχαήλ
13:30: Τριανταφύλλου Αικατερίνη του Αθανασίου
15:30: Τριανταφύλλου Βαρβάρα Ελένη του Αργυρίου
15:30: Τριανταφύλλου Ελευθερία-Μαρία του Αργυρίου
15:30: Τσαγιάννη Κωνσταντίνα του Δημητρίου
15:30: Τσάκαλη Μαρί-Δήμητρα του Δημητρίου
15:30: Τσακλίδου Ελένη του Αντρέϊ
16:30: Τσάκωνα Χριστίνα του Νικολάου
16:30: Τσαλίκη Ελισάβετ του Σπυρίδωνος
16:30: Τσαλκιτζή Ρουμιάνα-Σταματίνα του Μιχαήλ
16:30: Τσάφα Σαβίνα του Γεωργίου
16:30: Τσιακάλου Θάλεια-Όλγα του Κωνσταντίνου
17:30: Τσιακίρη Χρύσα του Βασιλείου
17:30: Τσικμανλή Χρυσή-Δήμητρα του Χρήστου
17:30: Τσικριτσάκη Δήμητρα του Γεωργίου
17:30: Τσιμπριμάνη Αργυρώ του Γεωργίου

Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2017

11:30: Τσίντζηρα Γεωργία του Ανδρέα
11:30: Τσιρίδου Σταματίνα του Γεωργίου
11:30: Τσίτσου Κανέλλα του Βασιλείου
11:30: Τσολερίδου Ελισάβετ Χρήστου
11:30: Τσούκαλη Κωνσταντίνα-Διονυσία του Νικολάου
12:30: Τσούτσα Δέσποινα του Δημητρίου
12:30: Τύπου Ελένη του Αθανασίου
12:30: Φαρμάκη Μαρία-Βασιλική του Θεοφάνη
12:30: Φελέσκουρα Αλεξάνδρα του Παναγιώτη
12:30: Φερτίδη Ελένη του Γεωργίου
13:30: Φιλίδου Δανάη-Αρσενία του Παύλου
13:30: Φιλιππακοπούλου Ηλιάνα του Τριαντάφυλλου
13:30: Φιλοπούλου Μαρία του Νικολάου
15:30: Φιούρη Χαρίκλεια του Θεοδώρου
15:30: Φουρκιώτη Μαρία του Γεωργίου
15:30: Φραγγεδάκη Μαρία του Παναγιώτη
15:30: Φραγκιαδάκη-Οσπέτση Αλεξάνδρα του Στυλιανού
15:30: Φράγκου Λαζάρια του Γεωργίου
16:30: Φρουδαράκη Ιωάννα του Γεωργίου
16:30: Φωτοπούλου Ευτυχία του Παναγιώτη
16:30: Χαλκιά Άννα του Βασιλείου
16:30: Χαλκίδη Αργυρώ του Νικολάου
16:30: Χαλκίδου Δέσποινα του Λάζαρου
17:30: Χαμαλέλλη Βασιλική-Ταξιαρχούλα του Παναγιώτη
17:30: Χαντζή Αδαμαντία του Κωνσταντίνου
17:30: Χαριτοπούλου Ευαγγελία του Νικολάου
17:30: Χαρίτου Καλλιόπη του Παναγιώτη
17:30: Χασούρου Δάφνη-Χρυσούλα του Αργυρίου

Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2017

11:30: Χατζή Θεοδούλα-Θένια του Γεωργίου
11:30: Χατζηγεωργίου Μαρία του Κωνσταντίνου
11:30: Χατζηλάμπου Μαρία του Ιωάννη
11:30: Χατζησταθόγλου Ήρα-Μαρία του Ευστρατίου
11:30: Χατζηστάμου Μαρία-Δανάη του Ιωάννη
12:30: Χατζηχριστοδούλου Μαρία του Ξενοφώντος
12:30: Χατζοπούλου Φαίδρα του Αθανασίου
12:30: Χελιουδάκη Κωνσταντίνα-Βαλεντίνη
12:30: Χονδροπούλου Περίκλεια-Μακένδα του Αστερίου
12:30: Χουζούρη Μαρία-Ειρήνη του Δημητρίου
13:30: Χουλάκη Αλεξάνδρα του Δημητρίου
13:30: Χούλη Εμμανουέλα-Τσαμπίκα του Πανταζή
13:30: Χριστάνα Ευαγγελία του Νικολάου
13:30: Χριστιθανοπούλου Ανθούλα του Δημητρίου
14:30: Χρυσίδου Αννέτα του Χρήστου
14:30: Χρυσικού Βασιλική του Θωμά
14:30: Ψαρρού Γλυκερία του Αργυρίου


ΑΓΟΡΙΑ

Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Αγγελάκης Ιωάννης του Βασιλείου
11:30: Αλαφογιάννης Άγγελος του Κωνσταντίνου
12:30: Αλεφάντης Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου
12:30: Ανδριανόπουλος Σπυρίδων του Παναγιώτη
13:30: Ανδριόπουλος Σταύρος του Γεωργίου
13:30: Αντωνίου Θάνος του Χρύσανθου
13:30: Απλαδάς Δημήτριος του Γεωργίου
15:30: Αποσκίτης Ιωάννης του Λεωνίδα
15:30: Αρβανίτης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
16:30: Αρβανίτης Δημητριος του Σπύρου
16:30: Αργύρης Ορέστης του Νικολάου
17:30: Αρτεμισιάδης Μιχαήλ του Ηρακλή
17:30: Βαμβακάς Αλέξιος του Δημητρίου
17:30: Βάρσος Ιωάννης του Εμμανουήλ

Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Βασιλειάδης Θωμάς του Βασιλείου
11:30: Βασιλείου Έκτορας του Αχιλλέα
12:30: Βασιλόπουλος Αλέξανδρος-Βασίλειος του Σπυρίδωνος
12:30: Βιτσαράς Στυλιανός του Σταύρου
13:30: Βουλγαράκης Νικόλαος του Ευαγγέλου
13:30: Βρανάς Γκένις του Γκεζίμ
13:30: Βράχας Θεόδωρος του Παντελή
15:30: Γερακάρης Παναγιώτης του Λεωνίδα
15:30: Γεωργιάδης Αιμίλιος-Χρυσοβαλάντης του Δημητρίου
16:30: Γεωργίου Μιχαήλ-Μάριος του Ιωάννη
16:30: Γεωργίου Ορέστης του Ιωάννη
17:30: Γεωργόπουλος Εμμανουήλ του Χαράλαμπου
17:30: Γεωργουδάκης Χρήστος του Ιωάννη
17:30: Γεωργούλας Αναστάσιος του Χρήστου

Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Γιάννης Γεώργιος του Μιχάλη
11:30: Γιέτος Γεώργιος του Στυλιανού
12:30: Γκρίνιας Γεώργιος του Δημητρίου
12:30: Γραμματικόπουλος Νικόλαος του Αχιλλέα
13:30: Δαλαμήτρας Αλέξανδρος του Ευάγγελου
13:30: Δεληδημούδης Κωνσταντίνος του Νικολάου
15:30: Δέλλας Βασίλειος του Μάρκου
15:30: Δεμελίδης Γεώργιος του Ιωάννη
16:30: Δημόπουλος Σταύρος του Αθανασίου
16:30: Δημόπουλος Στυλιανός του Θεοφάνη
17:30: Δράκος Κωνσταντίνος του Αναστασίου
17:30: Δραμηλαράκης Εμμανουήλ του Μανούσο

Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Ελευθεριάδης Ηλίας του Κωνσταντίνοιυ
11:30: Έντμαν Αλέξιος του Χάνς-Τόμας
12:30: Ζαχαριάδης Παναγιώτης-Ραφαήλ του Κωνσταντίνου
12:30: Ζέρβας Δημήτριος του Παναγιώτη
13:30: Θεοδωράκης Μιχαήλ-Παρασκευάς του Νεκτάριου
13:30: Θεοδωρακόπουλος Θεόδωρος του Παναγιώτη
15:30: Ιατρού-Ξενικός Νικόλαος του Αναστασίου
15:30: Καζαμίας Αλκιβιάδης του Γεωργίου
16:30: Κακάκιος Γεωργιος του Ιωάννη
16:30: Καλισκάμης Παναγιώτης του Εμμανουήλ
17:30: Κανάκης Βασίλειος του Μελετίου
17:30: Καπούλας Στυλιανός του Χαράλαμπου
17:30: Καπουράνη Δημητράκη του Λάμπρο

Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Καραγιάννης Σωτήριος του Γεωργίου
11:30: Καραμπίνας Στυλιανός του Δημητρίου
12:30: Καρανάσιος Κωνσταντίνος του Βασιλείου
12:30: Καρόζας Νικόλαος του Κωνσταντίνου
13:30: Καρουζάκης Ιωάννης του Γεωργίου
13:30: Καρυδόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου
15:30: Καρώνης Γεράσιμος του Βασιλείου
15:30: Κασαπίδης Άρης του Γεωργίου
16:30: Καστρινάκης Σταύρος του Χρήστου
16:30: Κατούνης Νικόλαος του Δημητρίου
17:30: Κάτσενος Ανδρέας του Κωνσταντίνου
17:30: Κατσιφής Γεώργιος του Ιωάννη

Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Κεκρίδης Σπυρίδων του Νικολάου
11:30: Κιμιωνής Πάρις του Ιωάννη
12:30: Κόκκαλης Απόστολος-Αθανάσιος του Δημητρίου
12:30: Κολοβός Αντώνιος του Παναγιώτη
13:30: Κολοκοτρώνης Μιχάλης του Παναγιώτη
13:30: Κομνηνόγλου Γεώργιος του Πατρόκλου
13:30: Κόνιαρης Αθανάσιος του Πέτρου
15:30: Κοντογιώργης Φιλίππος του Γεωργίου
15:30: Κορογιαννάκης Παναγιώτης του Γεωργίου
16:30: Κοσσυβάκης Γεώργιος-Κωνσταντίνος του Αλκιβιάδη
16:30: Κότσογλου Παναγιώτης του Ιωάννη
17:30: Κούκος Άγγελος του Γεωργίου
17:30: Κούλογλου-Μαντζαβίνος Δημήτρης του Στέλιου
17:30: Κουμπιάδης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
17:30: Κούρλας Γεώργιος του Ιωάννη

Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Κούτελης Παναγιώτης του Γεωργίου
11:30: Κουτσκουδής-Βουρλής Μιχάλης του Παναγιώτη
12:30: Κουτσούλης Δημήτριος του Μάνθου
12:30: Κυπραίος Δημήτριος του Αλεξάνδρου
13:30: Κυπριώτης Χρήστος του Θεοδώρου
13:30: Κυριαζής Λουκάς του Ιωάννη
13:30: Κωνσταντίνου Γεώργιος του Γεωργίου
15:30: Κωνσταντίνου Ιωάννης του Ευαγγέλου
15:30: Λαμπάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
16:30: Λάμπρου Ιωάννης του Στεφάνου
16:30: Λάσκος Νικόλαος του Κωνσταντίνου
17:30: Λιαρόπουλος Παναγιώτης του Ιωάννη
17:30: Λιονάκης Νεκτάριος του Μιχαήλ
17:30: Λοίζος Χρήστος του Νικολάου

Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Μαγκαβέτσος Θεόδωρος του Ιωάννη
11:30: Μάλεσης Δημήτριος του Γεωργίου
12:30: Μάνθος Μάριος του Χρυσοστόμου
12:30: Μάντσος Κωνσταντίνος του Νικολάου
13:30: Μαραγκουδάκης Σπυρίδων του Γεωργίου
13:30: Μαρκάκης Μιχαήλ του Νικολάου
15:30: Μαρνάς Νικόλαος του Δημητρίου
15:30: Μαστρογιαννόπουλος Στέφανος του Σταματίου
16:30: Ματσούρης Γρηγόριος του Σταύρου
16:30: Μεσημβρινός Μιχαήλ του Δημητρίου
17:30: Μηλιώνης Βασίλειος του Μιχαήλ
17:30: Μητσιόπουλος Χαρίλαος του Κωνσταντίνου

Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Μικρόπουλος Λεωνίδας του Αναστασίου
11:30: Μιχελάκης Γεώργιος του Μιχαήλ
12:30: Μόσχος Πολύκαρπος του Γεωργίου
12:30: Μπάντζης Ευστράτιος του Κωνσταντίνος
13:30: Μπάστας Ιωάννης του Γεράσιμου
13:30: Μπέρτσος Αντώνιος του Γεωργίου
15:30: Μπίμης Αναστάσιος του Ιωάννη
15:30: Μπουνόβας Ιωάννης του Μιχαήλ
16:30: Μπούρας Δημήτριος του Νικολάου
16:30: Μυστακέλης Κυριάκος του Μιχαήλ
17:30: Νάστος Δημήτριος του Παναγιώτη
17:30: Νάτσικας Αθανάσιος του Αντωνίου

Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Νικολάου Δημήτριος του Κλέωνος-Αντωνίου
11:30: Νικολάου Νίκος-Ευάγγελος του Δημητρίου
12:30: Νιώτης Νικόλαος του Ιωάννη
12:30: Νορμάντ-Ψύλλας Εμμανουήλ του Πασκάλ
13:30: Ντάβος Γεώργιος του Παναγιώτη
13:30: Ντάσης Νικόλαος του Σωτηρίου
15:30: Ντιλιλίγκας Ευάγγελος του Χρήστου
15:30: Οικονομίδης Δημήτριος του Χαρίλαου
16:30: Οικονομίδης Λάμπρος του Μιχαήλ
16:30: Ορφανουδάκης Κωνσταντίνος του Κωνσταντίνου
17:30: Πάγια Άλσο του Σοκόλ
17:30: Παγουλάτος Οδυσσεύς του Νικολάου

Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2017

11:30: Παπαγεωργίου Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
11:30: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη
12:30: Παπαδόπουλος Φίλιππος-Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου
12:30: Παπακωνσταντίνου-Τζοβανάκης Δημήτριος του Σπυρίδωνος
13:30: Παπανικολάου Νικόλαος του Ανδρέα
13:30: Παπουτσής Ελευθέριος του Νικολάου
15:30: Παππάς Αλέξανδρος του Παναγιώτη
15:30: Παυλίδης Γεώργιος του Λαζάρου
16:30: Περγαντάς Σπυρίδων-Συμεών του Γεωργίου
16:30: Περτσινίδης Στέργιος του Δημητρίου
17:30: Πετρίτσης Αναστάσιος του Σπυρίδωνος
17:30: Πετρίχος Αλέξανδρος του Πέτρου

Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2017

11:30: Πλέσσας Στυλιανός του Κωνσταντίνου
11:30: Πνευματικάτος Ευάγγελος του Ηλία
12:30: Προσπαθόπουλος Μιχαήλ του Αριστείδη
12:30: Ρέππας Κωνσταντίνος του Κωνσταντίνου
13:30: Σάμαα Κωνσταντίνος του Γεωργίου
13:30: Σανιδάς Ιωάννης του Αποστόλου
15:30: Σάουκ Αλέξανδρος-Ναζίμπ του Ναζίχ
15:30: Σιαίνης Ταξιάρχης του Νικολάου
16:30: Σιδηρόπουλος Ιωάννης του Παύλου
16:30: Σίντορ Θεόδωρος του Μάρεκ-Βόιτσιεχ
17:30: Σιώζος Κωνσταντίνος-Ανδρέας του Αθανασίου
17:30: Σκαρλάτος Γεώργιος του Ευσταθίου

Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2017

11:30: Σκούπας Ευάγγελος του Παντελή
11:30: Σμαίλης Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου
12:30: Σολωμού Σταύρος του Σόλωνα
12:30: Σουρίλας Αθανάσιος-Λεόντιος του Αναστασίου
13:30: Σουφτάς ευθύμιος του Αστέριου
13:30: Σπαής ΄Αγγελος του Παύλου
13:30: Σπανός Αχιλλέας του Νικολάου
15:30: Σταμάτης Ζήσης του Προκοπίου
15:30: Σταυρακάκης Ανδρέας του Δημοσθένη
16:30: Σταυρίδης Χρήστος του Αθανασίου
16:30: Στύλος Ορέστης του Δημητρίου
17:30: Συλλογίδης Χρήστος του Σάββα
17:30: Συρίγος Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2017

11:30: Τανής Θεοδόσιος του Δημητρίου
11:30: Τάνης Παύλος του Κωνσταντίνου
12:30: Τζιατζιάφης Αθανάσιος του Ιωάννη
12:30: Τζίτζης Συμεών του Ιωάννη
13:30: Τζιώνας Ιωάννης του Ελευθερίου
13:30: Τούντας Σταμάτιος του Ανδρέα
15:30: Τριαντάκης Ιωάννης του Ξενοφώντος
15:30: Τριαντακωνσταντής Κωνσταντίνος του Ιωάννη
16:30: Τσακμακίδης Ερμής του Θεοφάνη
16:30: Τσακμακίδης Ιωάννης του Χρήστου
17:30: Τσάλμας Δημήτριος του Χρήστου
17:30: Τσέρος Αναστάσιος του Βαγγέλη

Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2017

11:30: Τσικές Μάριος του Μαργαρίτη
11:30: Τσολάκης Νικόλαος του Δημητρίου
12:30: Τσουμάνης Σταύρος του Δημητρίου
12:30: Τσούμπας Αναστάσιος του Βασιλείου
13:30: Τυροβολάς Ιωάννης του Δημοσθένη
13:30: Τυρογαλάς Αναστάσιος του Διονυσίου
15:30: Φακορέλλης Σταμάτιος του Αθανασίου
15:30: Φασόης Ιωάννης του Χρήστου
16:30: Φασούλας Γεώργιος του Κωνσταντίνου
16:30: Φιλιππίδης Δημήτριος του Πέτρου
17:30: Φούρτζης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
17:30: Φουτσιτζής Δημήτριος-Όθων του Πασχάλη

Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2017

11:30: Φράγκος Γεώργιος του Ιωάννη
11:30: Φραγκούλης Αργύρης-Παναγιώτης του Επαμεινώνδα
12:30: Χασιρτζόγλου Μάρκος του Ευστρατίου
12:30: Χατζόπουλος Πέτρος του Ιωάννη
13:30: Χορταριάς Νικόλαος του Χρήστου
13:30: Χριστοδούλου Γεώργιος του Ανδρέα
13:30: Ψαράκος Δημήτριοςτου Ανδρέα
13:30: Ψώνης Χρήστος του Κωνσταντίνου

 

Παραστάσεις στο Εθνικό

Αγίου Κωνσταντίνου 22-24, 10437, Αθήνα, Τηλ. Κέντρο: 210 5288100