Tickets Menu ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ NATIONAL THEATER OF GREECE

Ανακοίνωση Εισαγωγικών Εξετάσεων στη Δραματική Σχολή του Εθνικού Θεάτρου 2016 - 2017

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΑΝΩΤΕΡΑ ΣΧΟΛΗ
ΔΡΑΜΑΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ

Διευθύντρια Δραματικής Σχολής: Έλσα Ανδριανού
                                     
Γραμματεία: Δώρα Ταραμπίκου
Τηλέφωνο: 210 52 25 634                    
Fax: 210 52 48 665  
www.n-t.gr
e-mail: dramaschool@n-t.gr
ΑΘΗΝΑ 14 Σεπτεμβρίου 2016
                                                          Ανακοίνωση

Σχετικά με την προσέλευση των υποψηφίων στο 1 γύρο των εισαγωγικών εξετάσεων στη Σχολή του Εθνικού Θεάτρου θα πρέπει να γνωρίζετε ότι:
 
1.  Ως εναρκτήρια ημέρα εξετάσεων ορίζεται η Δευτέρα 19 Σεπτεμβρίου 2016, στη Δραματική Σχολή του Εθνικού Θεάτρου, Πειραιώς 35-ΟΜΟΝΟΙΑ.
Στην εξέταση θα ζητηθεί, ότι έχει ανακοινωθεί.

2.  Οι ώρες προσέλευσης είναι αναλυτικά στις αλφαβητικές λίστες.
Επίσης οι υποψήφιοι καλούνται να προσέλθουν με άνετα ρούχα.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
Η Διευθύντρια της Δραματικής Σχολής

Έλσα Ανδριανού



ΑΓΟΡΙΑ
Δευτέρα 19 Σεπτεμβρίου 2016
Αγγελόπουλος Κωνσταντίνος του Ηλία: 10:00
Αλεφάντης Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου: 10:00
Αμπαζόγλου Ιάσων του Αναστάσιου: 11:00
Αμπραζής Αλέξανδρος του Βαΐου: 11:00
Αναστασίνης Σπυρίδων του Χρήστου: 12:00
Αξιώτης Ιωάννης-Παναγιώτης του Αντωνίου: 12:00
Αποστολόπουλος Δημήτριος-Νικόλαος του Κωνσταντίνου: 13:00
Αρβανίτης Γεώργιος του Κωνσταντίνου: 13:00
Αργυριου-Ευαγγελούδης Κωνσταντίνος-Δηημήτριος του Κωνσταντίνου: 14:00
Αρτεμισιάδης Μιχαήλ του Ηρακλή: 14:00
Βανδώρος Ιωάννης του Σπυρίδωνος: 15:00
Βανούσης Ελευθέριος του Γεωργίου: 15:00
Βέλλης Λεωνίδας του Ιωάννη: 16:00
Βλάχος Νικόλαος του Κωνσταντίνου: 16:00

Τρίτη 20 Σεπτεμβρίου 2016
Βλάχος Σπυρίδων-Κριστιάν του Ηλία: 10:00
Βοἵδήλος Αθανάσιος του Γεωργίου: 10:00
Βούνος Βασίλειος του Νικολάου: 11:00
Βουτσινάς Παναγιώτης του Γεράσιμου: 11:00
Γαλάτος Βασίλης του Σταύρου: 12:00
Γεωργιάδης Παναγιώτης του Αναστασίου: 12:00
Γεωργίου Μιχάλης-Μάριος του Ιωάννη: 13:00
Γεωργίου Νικόλαος-Νεόφυτος του Δαμιανού: 13:00
Γεωργίου Ορέστης του Ιωάννη: 14:00
Γιαννακάκος Βλαδίμηρος του Εμμανουήλ: 14:00
Γιαννακόπουλος Λάζαρος του Κωνσταντινου: 15:00
Γκελακέρης Κωνσταντίνος του Ευσταθίου: 15:00
Γκούρλιας Θεοφάνης του Γρηγορίου: 16:00
Γουέλα Ζαχαρίας του Μαχμούντ: 16:00

Τετάρτη 21 Σεπτεμβρίου 2016
Γουλιδάκης Νίκος του Ιωάννη: 10:00
Γούλιος Δημήτριος του Αναστασίου: 10:00
Γούναρης Αναστάσιος του ʼγγελου: 11:00
Γρατσιάς Δημήτριος του Ηλία: 11:00
Δαβίλας Αλέξανδρος του Αλεξάνδρου: 12:00
Δέλλας Βασίλειος του Μάρκου: 12:00
Δερβεντζής Χρήστος του Σπυρίδων: 13:00
Δημόπουλος Στυλιανός Θεοφάνης: 13:00
Δόλκας Ελευθέριος του Γεωργίου : 14:00
Δούλος Γεώργιος του Ηρακλή: 14:00
Δράκος-Μυσιρλόπουλος Κωνσταντίνος του Αναστασίου: 15:00
Δραμηλαράκης Μανώλης του Μανούσου: 15:00
Δροσόπουλος Νικόλαος του Χρήστου: 16:00
Εγγλεζος Ιωάννης του Γεωργίου : 16:00

Πέμπτη 22 Σεπτεμβρίου 2016
Ευγενικός Σταμάτιος του Σωτηρίου: 10:00
Ζαμπάς Μιχάλης του Ανδρέα : 10:00
Ζαχάρωφ Χρήστος του Κοσμά: 11:00
Ζωγράφος Απόστολος του Νικολάου: 11:00
Θεοδωρακόπουλος Θεόδωρος του Παναγιώτη: 12:00
Ιατρίδης Ευάγγελος του Μηνά: 12:00
Ιγνατάκης Ανέστης του Νικολάου: 13:00
Καζαμίας Αλκιβιάδης του Γεωργίου: 13:00
Κακαλής Ιωάννης του Πασχάλη: 14:00
Κακοσούρης Αντώνιος του Ανδρέα: 14:00
Καλλιγεράκης Ιωάννης-Αλκιβιάδης του Εμμανουήλ: 15:00
Καλομοιράκης Αντώνης του Ιωσήφ: 15:00
Καπέλλας Απόστολος Σωτήριος του Σωτηρίου: 16:00
Καπούλας Στυλιανός του Χαράλαμπου: 16:00

Παρασκευή 23 Σεπτεμβρίου 2016
Καπουράνης Δημήτριος του Λάμπρου: 10:00
Καραβέβας Χρήστος του Πέτρου: 10:00
Καραγιάννης Σωτήριος του Γεωργίου: 11:00
Καρανικόλας Χρήστος του Δημητρίου: 11:00
Καραντζής Κωνσταντίνος του Διονύσιου: 12:00
Καρναβάς Αντώνιος του Χριστοδούλου: 12:00
Καρόζας Νικόλαος του Κωνσταντίνου: 13:00
Κασαπίδης ʼρης του Γεωργίου: 13:00
Καστόρης-Κατσαμάγκας του Αστέριου: 14:00
Καστρινάκης Σταύρος του Χρήστου: 14:00
Καστρίτσης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου: 15:00
Κατούνης Νικόλαος του Δημητρίου: 15:00
Καφεντεράκης Αθανάσιος του Ιωάννη: 16:00
Κοκονάς Ιορδάνης του Παρασκευά: 16:00

Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου 2016
Κόκορης Γεώργιος του Κωνσταντίνου: 10:00
Κολοβός Αντώνιος του Παναγιώτη: 10:00
Κόνιαρης Αθανάσιος του Πέτρου: 11:00
Κορλός Αθανάσιος του Αναστάσιου: 11:00
Κούκος ʼγγελος του Γεωργίου: 12:00
Κουλετάκης Στυλιανός του Εμμανουήλ: 12:00
Κούλης Παναγιώτης του Γεωργίου: 13:00
Κουμπάρης Κωνσταντίνος του Νικολάου: 13:00
Κουμπιάδης Γεώργιος του Κωνσταντίνου : 14:00
Κουνδουράκης Βίκτωρ-Νικόλαος του Γεωργίου: 14:00
Κούρλας Γεώργιος του Ιωάννη: 15:00
Κουτέλης Παναγιώτης του Γεωργίου: 15:00
Κοφτσιτσίδης Φώτιος του Βασιλείου: 16:00
Κυπραίος Δημήτριος του Αλεξάνδρου: 16:00

Τρίτη 27 Σεπτεμβρίου 2016
Κωνσταντινίδης Ανδρέας του Κωνσταντίνου: 10:00
Λάμαρης Φώτιος του Θεοδώρου: 10:00
Λέκκας Αναστάσιος του Ανδρέα: 11:00
Λέκκας Παναγιώτης του Ιωάννη: 11:00
Λεοντόπουλος Αριστείδης του Πάτροκλου: 12:00
Λιαρόπουλος Παναγιώτης του Ιωάννη: 12:00
Λοΐζος Χρήστος του Νικολάου: 13:00
Λόντου Ανδρέας του Συμεών: 13:00
Μάνης Σταμάτης του Νικολάου: 14:00
Μάνεσης Σωτήριος του Γεωργίου: 14:00
Μανίκας Σωτήρης του Γεωργίου: 15:00
Μαντζανάς-Δούκας Στέφανος του Φωτίου: 15:00
Μαργώνης Χρήστος του Αριστείδη: 16:00
Μαρκάκης Μιχαήλ του Νικολάου: 16:00

Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου 2016
Ματσούρης Γρηγόρης του Σταύρου: 10:00
Μαυρόπουλος Κωνσταντίνος του Ευσταθίου: 10:00
Μερκάἵ Λέντιο του Σοκόλ: 11:00
Μήλιος Κωνσταντίνος του Βασιλείου: 11:00
Μηλιώνης Βασίλειος του Μιχαήλ: 12:00
Μικρόπουλος Λεωνίδας του Αναστάσιου: 12:00
Μιχαλάς Γεώργιος του Νικολάου: 13:00
Μπακάλης Λεωνίδας του Θεόδωρου: 13:00
Μπάκνης Σταμάτιος του Ευάγγελου: 14:00
Μπανούσι Μάριο του Σκέντερ: 14:00
Μπαταγιάννης Αριστείδης του Κωνσταντίνου: 15:00
Μπάτσης Ιωάννης του Ευστρατίου: 15:00
Μπενέτος Σταύρος του Νικηφόρου: 16:00
Μπενουζίλιο Βίκτωρ του Λεβή: 16:00

Πέμπτη 29 Σεπτεμβρίου 2016
Μπέρτσος Αντώνιος του Γεωργίου : 10:00
Μποκρίδης Γεώργιος του Μενελάου: 10:00
Μπούρας Δημήτρης του Νικολάου: 11:00
Μουτζούρης Δημήτρης του Δημητρίου: 11:00
Μπουτσίκος Βασίλειος του Κωνσταντίνου: 12:00
Νάνος Γεράσιμος του Ιωάννη: 12:00
Νικολόπουλος Αλέξανδρος του Χρήστου: 13:00
Νορμάντ-Ψύλλος Μανώλης του Πασκάλ: 13:00
Ντάσης Νικόλαος του Σωτηρίου: 14:00
Ντόγκας Σπυρίδων του Αλεξάνδρου: 14:00
Ξημεράκης Ευάγγελος του Γεωργίου: 15:00
Οθίτης Ιωάννης του Αναστάσιου: 15:00
Οικονομίδης Δημήτριος του Χαρίλαου: 16:00
Ορφανουδάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ: 16:00

Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου 2016
Πακίτσας Γεώργιος του Δημητρίου: 10:00
Παλαιοπάνος Γεώργιος του Πέτρου: 10:00
Παλιόγλου Ραφαήλ-Νικόλαος του Νικολάου: 11:00
Παπαγεωργίου Λοΐζος του Γεωργίου: 11:00
Παπαγιαννόπουλος Γιώργος του Λεωνίδα: 12:00
Παπαδάκης Νικόλαος του Μιχαήλ: 12:00
Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη: 13:00
Παπαδόπουλος Νικόλαος του Παναγιώτη: 13:00
Παπανάτσιος Παντελεήμων του Γεωργίου: 14:00
Παπανδρής Αλέξανδρος του Δημητρίου: 14:00
Παπασπύρου Χρήστος του Γεωργίου: 15:00
Παρταλίδης Γεώργιος του Ανέστη: 15:00
Πασχαλίδης Κυριάκος του Ελευθέριου: 16:00
Παυλίδης Γιώργος του Λαζάρου: 16:00

Δευτέρα 3 Οκτωβρίου 2016
Περγαντάς Σπυρίδων-Συμεών του Γεωργίου: 10:00
Πέρρος Δημήτριος-Νικόλαος του Χρήστου: 10:00
Περτσινίδης Στέργιος του Δημητρίου: 11:00
Πετρίτσης Τάσος του Σπυρίδωνος: 11;00
Πητίδης Μιχαήλ του Γεωργίου: 12:00
Πίγκας-Μπαλανίκας του Γεωργίου: 12:00
Πούλος-Ρένεσης Χρήστος του Ιωάννη: 13:00
Ρίστος Σταμάτης του Παντελή: 13:00
Ρουμελιώτης Σωτήρης του Παναγιώτη: 14:00
Σακκάς Μάριος του Γεωργίου: 14:00
Σάμαα Κωνσταντίνος του Γεωργίου: 15:00
Σαμουρίδης Νικόλαος-Ευφραίμ του Γεωργίου: 15:00
Σανιδάς Γιάννης του Απόστολου: 16:00
Σεῢμουρ Σταθόπουλος Νικόλαος του Φωτίου: 16:00

Τρίτη 4 Οκτωβρίου 2016
Σιδέρης Κωνσταντίνος-Σωκράτης του Ανδρέα: 10:00
Σιδηρόπουλος Ιωάννης του Παύλου: 10:00
Σίμος Ιωάννης του Σταύρου: 11:00
Σιούπουλης Λεωνίδας του Αθανάσιου: 11:00
Σιώζος Κωνσταντίνος-Ανδρέας του Αθανάσιου: 12:00
Σκαρλάτος Γεώργιος του Ευσταθίου: 12:00
Σκουρλέτης Αλέξανδρος του Ιωάννη: 13:00
Σκούρτης Δημήτριος του Χρήστου: 13:00
Σολομωνίδης Γιώργος του Ηλία: 14:00
Σολωμού Σταύρου του Σόλωνος: 14:00
Σουρίλας Αθανάσιος του Αναστασίου: 15:00
Σπάης ʼγγελος του Παύλου: 15:00
Σταύρου Γεώργιος-Γεράσιμος του Σπυρίδωνος: 16:00
Στελιανέσης Σπυρίδων του Νικολάου: 16:00

Τετάρτη 5 Οκτωβρίου 2016
Στρατηγός Φώτης του Κωνσταντίνου: 10:00
Συλλογίδης Χρήστος του Σάββα: 10:00
Τάγκας Θεοχάρης του Χρήστου: 11:00
Ταμάζος Ιωάννης του Αναστάσιου-Λουκά: 11:00
Τανής Θεοδόσιος του Δημητρίου: 12:00
Τζίτζης Συμεών του Ιωάννη: 12:00
Τηλλυρίδης Χρήστος του Ελευθέριου: 13:00
Τοκατλίογλου Γεώργιος του Μεσούτ: 13:00
Τριαντάκης Ιωάννης του Ξενοφώντος: 14:00
Τσίγγανας Σωτήριος του Εμμανουήλ: 14:00
Τσικές Μάριος του Μαργαρίτη: 15:00
Τσίκλης Δημήτριος του Γεράσιμου: 15:00
Τσίμος Ευάγγελος του Μιχαήλ: 16:00
Τσιόκας Νικόλαος του Λάμπρου: 16:00

Πέμπτη 6 Οκτωβρίου 2016
Τσούτσιος Γιάννης του Παναγιώτη: 10:00
Τυρογάλας Αναστάσιος του Διονυσίου: 10:00
Τωμαδάκης Αλέξανδρος-Γεώργιος του Αλεξάνδρου: 10:00
Φασόης Γιάννης του Χρήστου: 10:00
Φασουλίδης Γεώργιος του Κωνσταντίνου: 10:00
Φουντάς Στέφανος του Νικολάου: 11:00
Φουντούκης Βασίλειος του Χρήστου: 11:00
Φούρτζης Νικόλαος του Κωνσταντίνου: 11:00
Φουτσιτζής Δημήτριος-Όθων του Πασχάλη: 11:00
Φραγκούλης Χαρίλαος του Δημητρίου: 11:00
Χαρκοφτάκης Ιωάννης του Ανδρέα: 12:00
Χατζόπουλος Πέτρος του Ιωάννη: 12:00
Χατζηθεοδώρου Κωνσταντίνου του Νικολάου: 12:00
Χατζησταματίου Ευστράτιος του Παναγιώτη: 12:00
Χορταριάς Νικόλαος του Χρήστου: 12:00
Χουσμέν Γιλμάζ του Χουσεΐν: 13:00
Χρυσόπουλος Χρίστος του Κωνσταντίνου: 13:00
Ψαλίδας Μιχαήλ του Πέτρου: 13:00
Ψαράκος Δημήτριος του Ανδρέα: 13;00
Ψαρόπουλος Μάριος του Ιωάννη : 13:00
Ψυλάκης Νικόλαος του Κωνσταντίνου: 13:00


ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Δευτέρα 19 Σεπτεμβρίου 2016
Αγαπίου Νέδη του Σωτηρίου: 10:00
Αγγελάκη Αγγελική του Παναγιώτη: 10:00
Αγγελή Σταματίνα- Ελευθερία του Πέτρου: 10:00
Αγγελούδη Βασιλική του Γαβριήλ: 10:00
Αγρέβη ʼννα του Βασιλείου: 10:00
Αδρασκέλα Καλλιόπη του Νικολάου: 11:00
Αθανασιάδη Αφροδίτη του Παναγιώτη: 11:00
Αθανασιάδη Ευανθία του Ιωάννη: 11:00
Αθανασιάδη Ναταλία του Γεωργίου: 11:00
Αθητάκη Μαρία του Μάρκου: 11:00
Ακαμωτάκη Ραφαέλα του Νικολάου: 12:00
Αλεβίζου Ευσταθία του Ιωάννη: 12:00
Αλεξανδράτου Κωνσταντίνα του Βασίλειου: 12:00
Αλεξανδρίδου Γεωργία του Βλαδίμηρου: 12:00
Αλεξοπούλου Ελένη του Ιωάννη : 12:00
Αλπανίδου Ελωρίς του Ευάγγελου: 13:00
Αναγνωστοπούλου Χαρίκλεια του Νικολάου: 13:00
Ανανιάδη Κατερίνα του Σπυρίδωνος: 13:00
Αναστασίου Αργυρώ του Ιωάννη: 13:00
Αντωνιδου Ιφιγένεια-Θεώνη του Γεωργίου: 13:00
Αποστολοπούλου-Μανιάτη Ευγενία του Περικλή: 14:00
Ασπρομάλλη Ευδοκία του Παναγιώτη: 14:00
Αχιλλέως Μαρία του Λάμπρου : 14:00
Βαζαίου Ευμορφία του Ευάγγελου: 14:00
Βαλατσού Ειρήνη του Αθανάσιου: 14:00
Βαλταδώρου Ευφροσύνη του Νικολάου: 15:00
Βαμπούλα Θεανώ-Μελίνα του Χρήστου: 15:00
Βαρθολομάτου Ευφροσύνη-Δανάη του Σπυρίδωνος: 15:00
Βαρυτιμιάδου Φωτεινή του Νικολάου: 15:00
Βασιλάκη Πολυξένη-Μαρία-Ελένη του Σπυρίδωνος: 15:00
Βασιλειάδου Νοεμή του Βασιλείου: 16:00
Βελημβασάκη Αθηνά του Εμμανουήλ: 16:00
Βερβέρογλου Ξένια του Ιωάννη-Ηλία: 16:00
Βέργη Ρουμπίνη του Κωνσταντίνου: 16:00
Βερούχη Παναγιώτα του Ευάγγελου: 16:00

Τρίτη 20 Σεπτεμβρίου 2016
Βλάχου Χριστίνα του Όμηρου: 10:00
Βολιτάκη ʼννα-Μαρία του Ανδρέα: 10:00
Βούλγαρη Ιωάννα του Παναγιώτη: 10:00
Βούτου ʼρτεμις του Παναγιώτη: 10:00
Βουτσινού Νικολίνα του Δημήτριου: 10:00
Βουχάρα Μαρία του Νικολάου: 11:00
Βρισιμιτζάκη Αικατερίνα του Χρήστου-Γεωργίου: 11:00
Βροντίση Μαρία-Τερέσα του Νικολάου: 11:00
Βυζιργιανάκη Μαρία του Στυλιανού: 11:00
Γαἵτάνου Δανάη του Ιωάννη: 11:00
Γάκη Ασπασία του Ιωάννη: 12:00
Γαλανοπούλου Βιολέττα του Γεωργίου: 12:00
Γαριού Μαρία-Ελένη του Ιωάννου: 12:00
Γενήουσα Ραφαηλία του Νικολάου: 12:00
Γέρου Βασιλική του Κυριάκου: 12:00
Γεωργάκα Μαρία του Κωνσταντίνου: 13:00
Γεωργίου Ελένη του Εμμανουήλ: 13:00
Γεωργίου Θέκλα του Γεωργίου : 13:00
Γεωργοσοπούλου Ναταλία του Γεωργίου: 13:00
Γιαννάκη Γεωργία του Αλέξανδρου: 13:00
Γιαννακούρη Μυρτώ του Κωνσταντίνου: 14:00
Γιαννοπούλου Αγάπη-Παρασκευή του Αθανάσιου: 14:00
Γιαννοπούλου Μελπομένη-Αναστασία του Ιωάννη : 14:00
Γιάννου Χριστίνα-Ελένη του Γεωργίου: 14:00
Γιολτζοπούλου Αργυρώ του Σπυρίδωνος: 14:00
Γκανιάτσα Φωτεινή του Αλέξανδρου: 15:00
Γκαντή Ελένη του Παναγιώτη: 15:00
Γκέκα Σπυριδούλα του Βασιλείου: 15:00
Γκελέπογλου Νίκη του Γεωργίου: 15:00
Γκεράζη Ζωή του Χρηστάκη: 15:00
Γκίκα Σοφία του Αντωνίου: 16:00
Γκίνη Μαρία Μαγδαληνή του Νικολάου: 16:00
Γκινίκη Χρύσα του Τριανταφύλλου: 16:00
Γκιοντσάρη Πάολα του Παυλή: 16:00
Γκιουλεμέ Ξένια-Μαρία του Θεόδωρου: 16:00

Τετάρτη 21 Σεπτεμβρίου 2016
Γκίστο Μπρικένα του Ύλλι: 10:00
Γρηγοροπούλου Αγγελική του Πέτρου: 10:00
Γρηγοροπούλου Αντιγόνη του Μιχαήλ: 10:00
Γούση Χριστίνα του Γεωργίου: 10:00
Δαναδάκη Ευαγγελία του Αθανάσιου: 10:00
Δαφερέρα Αναστασία του Γεωργίου: 11:00
Δελαπόρτα Δανάη του Κωνσταντίνου: 11:00
Δελσίζη Χριστιάννα του Εμμανουήλ: 11:00
Δέλτα Αναστασία του Θεμιστοκλή: 11:00
Δερζέκου Δήμητρα του Δημητρίου: 11:00
Δήμου Ασπασία του Γεωργίου: 12:00
Διαμαντή Κλέα: 12:00
Δίγκα Δάφνη του Κωνσταντινου: 12:00
Δικαιάκου Ελένη του Μιχάλη : 12:00
Δούβη Αικατερίνη του Στυλιανού: 12:00
Δράγιου Δήμητρα του Γεωργίου : 13:00
Δρογγίτη Παρθένα του Βασιλείου: 13:00
Έλληνα Αναΐς του Γρηγορίου: 13:00
Ελευθεριάδου Μαρίνα του Νικολάου: 13:00
Ζαλώνη Μάρα του Πολύκαρπου: 13:00
Ζαπάλτα Πασχαλία του Ανδρέα: 14:00
Ζαφειροπούλου Ειρήνη του Παναγιώτη: 14:00
Ζαχαριάδου Ανδριάννα του Ανδρέα: 14:00
Ζηκοπούλου Κωνσταντίνα του Αριστείδη: 14:00
Ζήκου Ναταλία του Ελευθέριου: 14:00
Ζηκούδη Μαρία-Χριστίνα του Χρήστου: 15:00
Ζηρώ ʼλκηστις του Αχιλλέα: 15:00
Ζησοπούλου Βασιλική-Αναστασία του Παναγιώτη: 15:00
Ζλατάνου Αφροδίτη του Βασιλείου: 15:00
Ζουρμπανού Δροσούλα-ʼννα του Ζαφειρίου: 15:00
Ζυγούρα Κασσιανή του Στέργιου: 16:00
Ηλία Ελένη-Μαρία του Αναστάσιου: 16:00
Ηλία Χριστίνα του Αλεξάνδρου: 16:00
Ηλιάκη Ελπίδα του Εμμανουήλ: 16:00
Ηλικίδου Ειρήνη του Ανέστη: 16:00

Πέμπτη 22 Σεπτεμβρίου 2016
Ηλιοπούλου Κατερίνα του Παναγιώτη: 10:00
Θεοδωράκη Αργυρώ-Χριστίνα του Σταύρου: 10:00
Θεοδωράκη Μυρτώ-Ειρήνη του Γεωργίου-Ορέστη: 10:00
Θεοδωροπούλου Ζωή του Εμμανουήλ: 10:00
Θεοχάρη Έλσα του Στέφανου: 10:00
Ιθακησίου Αναστασία του Διονυσίου: 11:00
Ιωακειμίδου Νίκη του Ευάγγελου: 11:00
Ιωάννου Σοφία του Γρηγορίου: 11:00
Ιωάννου-Τσουκάνα Ειρήνη του Κωνσταντίνου: 11:00
Καβαλάκη Ελισάβετ του Πέτρου: 11:00
Κάβουρα Μαριέττα-Νικολέττα του Γεωργίου: 12:00
Καζιτόρη Τερέζα του Τρύφωνος: 12:00
Καλαματιανού Μαρίνα του Πέτρου: 12:00
Καλαμίδα Σταυρούλα του Νικολάου: 12:00
Καλογεροπούλου Αλεξία-Εύα του Χρήστου: 12:00
Καλογεροπούλου Φωτεινή του Εμμανουήλ: 13:00
Καλόγλου-Ματζαβινού Μαρία-Ειρήνη του Στυλιανού: 13:00
Κάλτσιου Κωνσταντίνα του Ηλία: 13:00
Καλυβιανάκη Λυδία του Ευάγγελου: 13:00
Καμβύση Μαρία του Γεωργίου: 13:00
Καμνή Σταυρούλα του Ιωάννη: 14:00
Κανελλοπούλου Πηνελόπη του Κλέαρχου: 14:00
Καπαγιορίδου Όλγα του Νικολάου: 14:00
Καπετάνιου Αναστασία του Χαράλαμπου: 14:00
Καπιτσάλα Δανάη-Ιωάννα του Δημητρίου: 14:00
Καποκάκη Αφροδίτη του Κωνσταντίνου: 15:00
Καραβάτου Μαγδαληνή του Κωνσταντίνου: 15:00
Καραγιαννίδου Μαρία του Ιωάννη: 15:00
Καράμπαμπα-Αποστόλου Μελίνα-Σοφία του Γεωργίου: 15:00
Καράπτη Στυλιανή του Σταματίου: 15:00
Καρδασιλάρη Αντιγόνη του Παναγιώτη: 16:00
Κάρλοβιτς Ελένη του Πέτρου: 16:00
Καρυπίδου Βικτορία του Ρομάν: 16:00
Κατή Μαρία του Νικολάου: 16:00
Κατσαρού Αφροδίτη του Ιωάννη: 16:00

Παρασκευή 23 Σεπτεμβρίου 2016
Κατσίρου Στέλλα του Νικολάου: 10:00
Κατσιρούμπα Αγλαΐα του Γεωργίου: 10:00
Κατσούγκρη Αδαμαντία του Ελευθερίου: 10:00
Κελεπούρη Στεργιανή του Κωνσταντίνου: 10:00
Κέντογλου Σουμέλα του Βασιλείου: 10:00
Κεραυνού Ιωάννα του Πανίκου: 11:00
Κερεμόγλου Ιωάννα του Δημητρίου: 11:00
Κεσίλογλου Μαρία του Εμμανουήλ: 11:00
Κεφαλά Αιμιλία του Βασίλειου: 11:00
Κεχαγιά Αρίτη-Δέσποινα του Ελευθέριου: 11:00
Κιάκο Ευανθία του Τάση: 12:00
Κιμούλη Μαριάννα του Γεωργίου: 12:00
Κιστάκη Ιόλη του Μαρίνου: 12:00
Κιτζόγλου Εριφύλη του Βασίλειου: 12:00
Κλάρα Πηνελόπη Αναστάσιος: 12:00
Κλαυδιανού Αγγελίνα του Νικολάου : 13:00
Κοζακίδη Κωνσταντίνα του Βασιλείου: 13:00
Κολονούρη Χρύσα του Παναγιώτη: 13:00
Κολτσίδα Θεοφανία του Ανδρέα: 13:00
Κομινού Αμαλία του Σπυρίδωνος: 13:00
Κονιάρη Έμιλυ Γεωργίου-Νεκτάριου: 14:00
Κοντάκη Γεωργία του Νικολάου: 14:00
Κοντογεώργη Ελευθερία του Βύρωνος: 14:00
Κοντογιώργου Εμμανουέλα του Νικολάου: 14:00
Κοντρολόζου Αρχοντία του Θεολόγου: 14:00
Κόπακα ʼννα του Ιωσήφ: 15:00
Κορόμπλη Χαρίκλεια του Γρηγόριου: 15:00
Κοτζαμπάση Ελένη του Σπύρου: 15:00
Κοτσέλου Μελίνα του Βασιλείου: 15:00
Κουή Ανδριανή του Παναγιώτη: 15:00
Κούλα Σοφία του Κώστα: 16:00
Κουλούρη Λυδία του Αλέξανδρου: 16:00
Κουμαριώτη Γαβριέλα-Χρυσάνθη του Γεωργίου: 16:00
Κουππή Χριστίνα του Ανδρέα: 16:00
Κουριδάκη Στυλιανή του Εμμανουήλ: 16:00

Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου 2016
Κουρτέση Ρουμπίνη-Τζέσικα του Ιωάννη: 10:00
Κουστέρη Μαγδαληνή του Χαρίλαου: 10:00
Κουταλιάγκα Χριστίνα του Ιωάννη : 10:00
Κουτσιούρη Ιωάννα του Αθανάσιου: 10:00
Κουτσογεωργοπούλου Ιωάννα του Κωνσταντίνου: 10:00
Κόφφα Μελίνα του Θεοδώρου: 11:00
Κοψολαίμη Σταματία του Γεωργίου: 11:00
Κρανά Ευαγγελία του Αθανάσιου: 11:00
Κρόγκου Αναστασία του Πέτρου: 11:00
Κυμπούρη Αθανασία του Γεωργίου: 11:00
Κυπαρίσση Μαρία-Τερέζα του Κωνσταντίνου: 12:00
Κυπραίου Χριστίνα του Ανδρέα: 12:00
Κυπριανού Ειρήνη του Κύπρου: 12:00
Κυπριανού Μάριαν του Κυριάκου: 12:00
Κυριακού Καλλιόπη του Σταματίου: 12:00
Κωνσταντινιδου Νίκη του Κωνσταντίνου: 13:00
Κωνσταντίνου Μαρία του Αυγουστίνου: 13:00
Κωστελίδου Φανή του Σταύρου: 13:00
Λαγιόκαπα Ευσταθία του Ζήση: 13:00
Λάβδα Ευγενία του Σπυρίδωνος: 13:00
Λαΐνη Μαρία-Σοφία του Αργυρίου: 14:00
Λαμπρινάκου Πετρούλα-Θεοδώρα του Νικολάου: 14:00
Λασκαρίδου Κλεοπάτρα του Κρέοντος: 14:00
Λατουσάκη Ιωάννα του Νικολάου: 14:00
Λεγάκη Κυριακή του Ιωάννη: 14:00
Λεσνέβσκαγια Πωλίνα του Μιχαήλ: 15:00
Λιθαδιώτη Παναγιώτα-Μυρτω του Σπυρίδωνος: 15:00
Λιοδάκη Δανάη του Εμμανουήλ: 15:00
Λιόλιου Μαρία του Ιωάννη: 15:00
Λουκά Βενετία του Ιωάννη: 15:00
Λουκοπούλου Σπυριδούλα του Κωνσταντίνου: 16:00
Λουπασάκη Ελευθερία του Ευτύχιου: 16:00
Λύκου Φανή του Αλέξανδρου: 16:00
Μαγκανάρη Μαρκέλλα-Στεφανία του Βασιλείου: 16:00
Μάζη Δήμητρα του Σπυρίδωνος: 16:00

Τρίτη 27 Σεπτεμβρίου 2016
Μαθιουλάκη Δανάη του Σταύρου: 10:00
Μαθιουλάκη Χριστίνα του Φανούριου: 10:00
Μακρή Γεωργία του Θεοφάνη: 10:00
Μακρολειβαδίτη Αρετή του Νικολάου: 10:00
Μακροπούλου-Καἵλίδη Κυριακή του Σταύρου: 10:00
Μακροπούλου Μαρία-Αγάπη του Γεωργίου: 11:00
Μάλλιου Χριστίνα του Χαρίλαου: 11:00
Μάμαλη-Οικονόμου Κωνσταντίνα-Πωλίνα-Ηλέκτρα του Αχιλλέα: 11:00
Μαμμάση Σοφία του Βασιλείου: 11:00
Μανιατέα Κωνσταντίνα του Πέτρος: 11:00
Μανδηλαρά Αναστασία του Σπυρίδωνος: 12:00
Μαραγκού Ιλάειρα-Καλλάς του Γεωργίου: 12:00
Μαρτίνου Αικατερίνη-Ελβίρα του Δημητρίου: 12:00
Μάτση Νεφέλη του Ιωάννη : 12:00
Ματσούλια Γεωργία του Βασίλειου: 12:00
Μαύρου ʼννα-Μαρία του Νικολάου: 13:00
Μαύρου Ανδρούλα του Κώστα: 13:00
Μεσανεγρενού Αρετή του Δημητρίου: 13:00
Μεσιμερλή Δήμητρα του Ιακώβου: 13:00
Μητρατζά Νίκολα-Ελισάβετ του Ευθυμίου: 13:00
Μητροπούλου Λυγερή του Σπυρίδωνος: 14:00
Μιμερίνη Δέσποινα-Αθηνά του Αντωνίου: 14:00
Μιμιλίδη Ευδοκία του Ανέστη: 14:00
Μινωπέτρου-Κασιμάτη Φωτρινή του Πέτρου: 14:00
Μιχαηλίδου Ελένη του Κωνσταντίνου: 14:00
Μιχαλοπούλου Χρυσούλα-Μάρθα-Ελένη του Αθανάσιου: 15:00
Μίχου Αικατερίνη του Γεωργίου: 15:00
Μουζάκη-Βαφία Μαρία του Σπυρίδωνος: 15:00
Μουζάκη Μαρια-Αικατερίνη του Νικολάου: 15:00
Μούντρου Ντιλάαρτ Αργυρώ-Κορίνα του Μιχαήλ : 15:00
Μούσουρα Ιωάννα του Νικολάου: 16:00
Μουστακαλή Ασημίνα του Ιωάννη: 16:00
Μουτζοπούλου Δανάη-Ιωάννα του Παντελή: 16:00
Μπακοπούλου Σουσάνα του Αναστάσιου: 16:00
Μπαλαμώτη Διονυσία του Μιχαήλ: 16:00

Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου 2016
Μπαντή Δήμητρα του Βασιλείου: 10:00
Μπάρλα Μυρσίνη του Γεωργίου: 10:00
Μπάστα Μαρουλία του Ευσταθίου: 10:00
Μπατατόλη Ασπασία του Κωνσταντίνου: 10:00
Μπαχάρη Μαρία του Νικολάου: 10:00
Μπεκιάρη Μαρία του Νικολάου: 11:00
Μπέλλα Γεωργία του Ευάγγελου: 11:00
Μπερτοδούλου Αικατερίνη του Ευάγγελου: 11:00
Μπίσαλα Κατερίνα του Κωνσταντίνου: 11:00
Μπιτχάβα Ζωή του Βασιλείου: 11:00
Μπλαζάκη Ισμήνη του Νικολάου: 12:00
Μπουγιάκα Αναστασία του Πέτρου: 12:00
Μπούρα Ευδοκία του Κωνσταντίνου: 12:00
Μπούρα Ήλια-Αικατερίνη του Γεωργίου: 12:00
Μπουραντώνη Σοφία του Δημητρίου: 12:00
Μπρέκου Χριστίνα του Βασιλείου: 13:00
Νάτση Ελένη του Ηλία: 13:00
Νιάχου Σοφία του Διονύσιου: 13:00
Νικητοπούλου Μαρίνα του Νικολάου: 13:00
Νικολαΐδου Μαρία του Νικολάου: 13:00
Νικολάου Ελπίδα του Γεωργίου: 14:00
Νικολάου Παρασκευή του Γεωργίου: 14:00
Νικολάου Σταυρούλα του Δημητρίου: 14:00
Νικολετάτου Ζωή του Ιωάννη: 14:00
Νικολοπούλου Κωνσταντίνα του Γεωργίου: 14:00
Νικολουδάκη Βασιλική του Ευάγγελου: 15:00
Νιφόρα Ραφαέλα του Σωτηρίου: 15:00
Νταλιάνη Αικατερίνη του Γεωργίου: 15:00
Νταμιάνοβιτς Γιελένα του Νενάντ: 15:00
Ντάνια Πολυξένη του Ιωάννη-Σωκράτη-Νικολάου: 15:00
Νταντή Δήμητρα του Πέτρου: 16:00
Ντατσίκα Θεωδόρα του Γεωργίου: 16:00
Ντόβα Ευαγγελία του Βασιλείου: 16:00
Ντουλάκη Ειρήνη-Μαρία του Αναστάσιου: 16:00
Ξυνταριανού-Τσιροπινά Μαριάνθη του Αλέξανδου: 16:00

Πέμπτη 29 Σεπτεμβρίου 2016
Οικονομάκη Γρηγορία-Καλλιόπη του Νικήτα: 10:00
Οκούμους-Παναγιωτοπούλου Θεοδοσία-Θεοδώρα του Κωνσταντίνου: 10:00
Ορφανίδη Στέλλα του Αλεξάνδρου: 10:00
Παγκάλου Αντωνία του Αλέξανδρου: 10:00
Παγκάλου Ελευθερία του Δημητρίου: 10:00
Παγωνίδου Χάρις του Κυριάκου: 11:00
Παγωνούδη Ελισάβετ του Γραμμένου: 11:00
Παλάτη Σοφία του Ευάγγελου: 11:00
Παληοθόδωρου Χρυσούλα-Σήλια του Κωνσταντίνου: 11:00
Παναγάκου Μαρία του Βασιλείου: 11:00
Παναγιωτάκη Κατερίνα του Νικολάου: 12:00
Παναγιωτοπούλου Αικατερίνη του Σπυρίδωνος: 12:00
Παναγιώτου Νικολέττα του Αλέξανδρου: 12:00
Παναγοπούλου Μαρία του Ιωάννη: 12:00
Παναγοπούλου Σταυρούλα του Παναγιώτη: 12:00
Παναγοπούλου Χαρούλα του Χαράλαμπου: 13:00
Πανδή Ιωαννέτα του Αυρηλίου: 13:00
Πανταζή Κωνσταντίνα του Πανταζή: 13:00
Παντού Τριανταφυλλΐα του Γεωργίου: 13:00
Παντούλα Βασιλική του Λάμπρου: 13:00
Παπαβασιλείου Σεμέλη του Ιωάννη : 14:00
Παπαγεωργίου Μάρα του Γεωργίου: 14:00
Παπαδάκη Μαρία του Μιχαήλ: 14:00
Παπαδάκη Φωτεινή του Γεωργίου: 14:00
Παπαδημητρίου Παναγιώτα του Νικολάου: 14:00
Παπαδοπούλου Μαρία-Αντουανέτα του Ηρακλή: 15:00
Παπαδοπούλου Χρύσα του Κλεάνθη: 15:00
Παπακωνσταντίνου Δήμητρα του Πέτρου: 15:00
Παπαἵωάννου ʼννα-Μαρια του Κυριάκου: 15:00
Παπαναστασοπούλου Αγγελική-Νεφέλη του Νικολάου: 15:00
Παπανικολάου Ευαγγελία- Μαρία του Δημητρίου: 16:00
Παπανικολάου Ιοκάστη-Αγαύη: 16:00
Παπαντωνίου Κυβέλη του Χριστάκη: 16:00
Παπαοικονόμου Σεμέλη του Μάριου: 16:00
Παπαποστόλου Τερψιχόρη-Ιωάννα του Αθανάσιου: 16:00

Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου 2016
Παπαρρηγοπούλου Αδαμαντία του Ξενοφώντος: 10:00
Παπαχρήστου ʼννα του Θεμιστοκλή: 10:00
Παππά Αλεξάνδρα του Χρήστου: 10:00
Παρασκελίδου Δήμητρα του Ιωάννη: 10:00
Παρασκευοπούλου Στεφανία του Ισαάκ: 10:00
Πασχαλίδη Αμαλία του Ελευθέριου: 11:00
Παυλοπούλου Ξένια του Θεοδώρου: 11:00
Παύλου Πάολη Βασιλική του Κωνσταντίνου: 11:00
Πελέκα Ναταλία του Νικολάου : 11:00
Πεπέ Μαρία του Νικολάου: 11:00
Περατικού Στυλιάνα του Χρίστου: 12:00
Πεσταματζόγλου Αικατερίνη του Ιωακείμ: 12:00
Πετρογιάννη Χριστίνα του Κωνσταντίνου: 12:00
Πίκουλου Νεφέλη του Βασιλείου: 12:00
Πιλιανίδου Νίκη-Χαρίκλεια του Νικολάου: 12:00
Πιπιλιού Μαρία του Γεωργίου: 13:00
Πιτσή Νεφέλη-Μαριάμ του Νικολάου: 13:00
Πιτυλάκη Αναστασία-Κλαίρη του Κίμωνα: 13:00
Πολυμεροπούλου Μαρία του Νικολάου: 13:00
Πολυχρονοπούλου Ελένη-Ευαγγελία του Αναστάσιου: 13:00
Ποτήρη Φωτεινή του Θεοφάνη: 14:00
Πούλου Ευαγγελία του Κωνσταντίνου: 14:00
Πούλου Χρυσούλα του Απόστολου: 14:00
Πουλούδη Ευδοκία του Βασιλείου: 14:00
Προκάκη Μαρία του Μάρκου: 14:00
Ράβναλη Αικατερίνη του Αποστόλου: 15:00
Ραζή-Αλεξανδράτου Αργυρώ-Αγγελική του Σπυρίδωνος: 15:00
Ραἵνά Ειρήνη του Γεωργίου: 15:00
Ρέππα Κωνσταντίνα του Ιωάννη: 15:00
Ροδοπούλου Χρυσάνθη του Κωνσταντίνου: 15:00
Ρόιδου Ελένη του Ελευθέριου: 16:00
Σαλαμπάση Ελένη του Χαράλαμπου: 16:00
Σαμαρά Στεφανία του Κλεάνθη: 16:00
Σαρακανίδα Κωνσταντίνα- Δήμητρα του Χρήστου: 16:00
Σαραντέα Φωτεινή-Αφροδίτη του Ιωάννη: 16:00

Δευτέρα 3 Οκτωβρίου 2016
Σαραντή Ελπινίκη του Κυριάκου: 10:00
Σαραφίδη Πηνελόπη του Χαράλαμπου: 10:00
Σαρτέρη Βικτώρια-Μαρία του Δημητρίου-Ιωάννη: 10:00
Σαχινιάν Ναρότ του Χαραἵερ: 10:00
Σαχπαζίδου Ηρωδή του Δημητρίου: 10:00
Σβώλη Αθανασία του Ηλία: 11:00
Σιγαλού Ζωή του Γεωργίου : 11:00
Σιδηροκαστρίου Ελένη του Σταματίου: 11:00
Σίκλα Μαρίνα του Φιλίππου: 11:00
Σίσκου Ιωάννα του Χρήστου: 11:00
Σκαμνάκη Ειρήνη του Γεωργίου: 12:00
Σκορίλα Λαμπρινή του Λάμπρου: 12:00
Σκουμπούρη Αικατερίνη του Ιωάννη: 12:00
Σκυλογιάννη Κατερίνα του Αθανάσιου: 12:00
Σμυρνιούδη Ηρώ-Σοφία του Ηλία: 12:00
Σόβολου Αφροδίτη του Γεωργίου: 13:00
Σολδάτου Σοφία-Μαίρη του Αλέξανδρου: 13:00
Σουΐφτ Ναταλία-Εριάννα του Ερρίκου-Χιούς: 13:00
Σούρδη Αγγελική του Παναγιώτη: 13:00
Σοφαδιτη Γεωργία Σταματίνα του Κωνσταντίνου: 13:00
Σοφιανίδου Ευγνωσία του Γεωργίου: 14:00
Σοφούλα Γεωργία-Αλεξάνδρα του Δημητρίου: 14:00
Σπανοπούλου Μαγδαληνή-ʼννα του Ηλία: 14:00
Σπαχάΐ Αιμιλία του Μαξίμ: 14:00
Σπυροπούλου Ιουλία του Κωνσταντίνου: 14:00
Σπύρου Αρίστη του Γιώργου: 15:00
Σπύρου Βαλεντίνη-Ραφαηλία του Χαράλαμπου: 15:00
Σταματάτου Χριστίνα-Μαρία του Σπυρίδωνος: 15:00
Σταματοπούλου Δανάη-Κυριακή του Παναγιώτη: 15:00
Στάμου Σταματίνα του Εμμανουήλ: 15:00
Σταμουλακάτου Έλενα του Γεωργίου: 16:00
Σταυριανού Μαρία-Πηνελόπη του Φωτίου: 16:00
Σταυρίδη Δέσποινα του Δημητρίου: 16:00
Σταυρίδη-Κοτσικόνα Δέσποινα του Χαρίτου: 16:00
Σταυρογιάννη Ευαγγελία του Λεωνίδα: 16:00

Τρίτη 4 Οκτωβρίου 2016
Σταυροπούλου Παναγιώτα-Βαλεντίνα του Γεωργίου: 10:00
Σταύρου Σοφία του Ιωάννη: 10:00
Σταύρου Χριστίνα του Λαζάρου: 10:00
Στεργίου Ελευθερία του Νικολάου: 10:00
Στολάτη Αμαλία του Βασιλείου: 10:00
Στυλιανάκη Ελένη του Γεωργίου: 11:00
Σωκαρά Κωνσταντίνα του Παναγιώτη: 11:00
Σωτηροπούλου Στεφανία του Ηλία: 11:00
Ταγάρα Βασιλική του Γεωργίου: 11:00
Ταγκαλίδη Αναστασια-Γεωργία του ʼνθιμου: 11:00
Ταλιαδούρου ʼννα του Αλκιβιάδη: 12:00
Τερλικά Σταυρούλλα του Χαράλαμπου: 12:00
Τζάθα Σταματίνα του Κοσμά: 12:00
Τζαφέρη Δέσποινα του Διομήδη: 12:00
Τζίνα Σπυριδούλα του Χρήστου: 12:00
Τζιντρούδη-Γαἵτανίδη Αργυρώ του Στυλιανού: 13:00
Τζουάνη Βασιλική του Γεωργίου: 13:00
Τορτορέλη Ειρήνη του Νικολάου: 13:00
Τουμαζάτου Ευφροσύνη -Αικατερίνη του Βασιλείου: 13:00
Τούντα Αικατερίνη του Αθανάσιου: 13:00
Τουρή Νταιανα-Βαλέρια του Γεωργίου: 14:00
Τουρσιάδου Βερόνικα του Αλίκ: 14:00
Τουφεκτσή Ευαγγελία του Αθανάσιου: 14:00
Τριανταφύλλου Αγγελική του Ευάγγγελου: 14:00
Τριανταφύλλου Αικατερίνη του Αθανάσιου: 14:00
Τριανταφύλλου Ελευθερία-Μαρία του Αργυρίου: 15:00
Τριβιζά Σύλβια του Ιωάννη: 15:00
Τρίτσου Αγγελική του Διονυσίου: 15:00
Τσακίρη Χρύσα του Βασιλείου: 15:00
Τσακούμη Βασιλική του Κωνσταντίνου: 15:00
Τσακλίδου Ελένη του Αντρέι: 16:00
Τσεπελίκα Σπυριδούλα του Παναγιώτη: 16:00
Τσιακάλου Θάλεια-Όλγα του Κωνσταντίνου: 16:00
Τσιάρα Μαρίνα του Ηλία: 16:00
Τσίγκα Ειρήνη του Βασιλείου: 16:00

Τετάρτη 5 Οκτωβρίου 2016
Τσικριτσάκη Δήμητρα του Γεωργίου: 10:00
Τσιντονίδου Ισμήνη του Ανέστη: 10:00
Τσιορμπατζή Πασχαλίνα του Γεωργίου: 10:00
Τσιούλου Αναστασία-Ζαχαρένια του Δημητρίου: 10:00
Τσίρη Ιωάννα του Αντώνιου: 10:00
Τσομπάνογλου Ραφαηλία-Νεκταρία του Ευάγγελου: 11:00
Τσούκα Ευαγγελία του Αριστοτέλη: 11:00
Τσώνου-Ανάγνου Λουκία-Ιόλη του Δημητρίου: 11:00
Τύπου Ελένη του Αθανασίου: 11:00
Φαρμάκη Μαρίσα του θεοφάνη: 11:00
Φαρογιάννη Αυγή-Δέσποινα του Κωνσταντίνου: 12:00
Φαχούρς Αικατερίνη του Ιμπραχήμ : 12:00
Φερτίδη Ελένη του Γεωργίου: 12:00
Φιλιάγκου Κυριακή-Μαρία του Γεωργίου: 12:00
Φιλίδου Δανάη-Αρσενία του Παύλου: 12:00
Φιλιπακοπούλου Ηλιάννα του Τριανταφύλλου: 13:00
Φιούρη Χαρίκλεια του Θεόδωρου: 13:00
Φλώρου Εριέττα-Ιωάννα του Μιχαήλ: 13:00
Φραγγεδάκη Μαρία του Παναγιώτη: 13:00
Φραγγελάκη Ελίζα-Ελεονώρα του Οδυσσέα: 13:00
Φραγκιά Κωνσταντίνα του Παναγιώτη: 14:00
Φραγκιαδάκη-Οσπέτση Αλεξάνδρα του Στυλιανού: 14:00
Φράγκου Λαζαρία του Γεωργίου: 14:00
Φρατζεσκάκη-Γονιδάκη Μαρήλια του Σπυρίδωνος: 14:00
Φρουδουράκη Ιωάννα του Γεωργίου: 14:00
Χαλκιά ʼννα του Βασιλείου: 15:00
Χαλκορόκα Δέσποινα του Αντώνη: 15:00
Χαρακή Βασιλική του Χρήστου: 15:00
Χαραλαμποπούλου Μαριαλένα του Ιωάννη: 15:00
Χαρίση Μαρία-Ελπίδα του Δημητρίου: 15:00
Χατζή Θένια του Γεωργίου: 16:00
Χατζηθεοδοσίου Μαρίνα του Παναγιώτηαα: 16:00
Χατζηχριστοδούλου Μαρία του Ξενοφώντος: 16:00
Χατζησταθόγλου Ήρα-Μαρία του Ευστρατίου: 16:00
Χατζοπούλου Ευαγγελία του Στυλιανού: 16:00

Πέμπτη 6 Οκτωβρίου 2016
Χρηστάκη Αικατερίνη του Δημητρίου: 10:00
Χριστοδουλίδου Θάλεια του Κώστα: 10:00
Χριστοθανοπούλου Ανθούλα του Δημητρίου: 10:00
Χρυσικού Βασιλική του Θωμά: 11:00
Χονδροπούλου Περίκλεια-Μακένδα του Αστέριου: 11:00
Χουζούρη Μαρία-Ειρήνη του Δημητρίου: 11:00
Χούλη Εμμανουέλα του Πανταζή: 12:00
Χουσιάδα Ζωή του Χρήστου: 12:00
Ψαλτογλίζου Αναστασία του Ανδρέα: 13:00
Ψάχου Ανθή του Γεωργίου: 13:00

Αναλυτικά όλα τα ονόματα και στο έγγραφο που βρίσκεται πάνω δεξιά στην οθόνη (Downloads).

Παραστάσεις στο Εθνικό

Αγίου Κωνσταντίνου 22-24, 10437, Αθήνα, Τηλ. Κέντρο: 210 5288100